Mevzubahis vatansa gerisi teferruattır.

Doğan Koleji (2008-2009) 12 TM sınıfı öğrencilerime mezuniyet için son söz…

Resimdekiler:

Ayaktakiler: 289-Arda EKİNCİ,208-Nazlı Sare ÇINAR, 268-Aleyna MANDIRALI, 373-Anıl AKYÜZ, 382-Şeyda TURAN, 207-Elif MUTLU, 174-Merve ÜSTÜN, 173-Selin AYDIN, 286-İlayda CEMOĞLU, 332-Ayışığı ÖZDEMİR,

Oturanlar: 393-Erdem CÖMERT, 386-Melisa AÇIK, 387-Mertcan UZUN, 396-Kerime Selen ARZU, 381-Nuri Gökhan ALP, 397-Burcu POLAT

 

Değerli Öğrencilerim,

Bir öğretmen için en önemli şey aynı okulu aynı sınıfı paylaştığı öğrencilerinin geleceklerine giden yolda onlara yeni pencereler açmak, gelecek için yaptıkları yolculuğun bir bölümünde onlara yol arkadaşı olmaktır.

Başarı herkesin kendi çabasının ürünüdür.. Biz öğretmenler, sizlerin, yaşamın haşin saldırıları karşısında yılgınlığa, yorgunluğa düşmemeniz ; bilgilerinizi taze, zihninizi duru tutmak için çabalıyoruz. başarıya ulaşmak başarıyı istemekle mümkün, bu sizin başarınızdır.

Bilmelisiniz ki, okul yaşamı sadece bilgiler edinmekten ibaret değildir. Okul, yaşam deneyimimizi edindiğimiz ilk yerdir. Bu öyle bir deneyimdir ki, yaşamın paylaşarak ve dost olarak anlamlı olduğunu gösterir bizlere. Farkında olmadan yaşam sorumluluğna hazırlanırsınız okulda.

Okul yaşamlarınızdan edineceğiniz diplomaları anlamlı kılacak olan, sizlerin insana ve insanlığa katacağınız renkler olacaktır. Unutmayın ki, insanlığın sizin renklerinize ihtiyacı var.

Bir bilim adamının söylediğpi güzel bir sözle bakalım geleceğe: “Biz bilimadamları, deniz kıyısında çakıl toplayan çocuklara benzeriz. Eğer benim elimde daha çok taş varsa, bu, ben suya dizlerime kadar girmeye cesaret ettiğim içindir.”

Sevgilerimle
Matematik Öğretmeniniz

Onur MIHÇI

İçinizde kalmasın, siz de yorum yazın.